Cona.center, razvojno vozlišče odbojke na mivki

cona.center logo

Smo referenčni organizator članskih in mladinskih tekmovanj mednarodnega in državnega ranga v odbojki in odbojki na mivki.

Izbrane reference:
 
Stik:
Marko Savić

Končna uradna razvrstitev na 2. Jankovem memorialu

Format turnirja in končni izidi 2. Jankovega memoriala.

Ljutomer, 12. januar 2020 - Končna uradna razvrstitev ekip na 2. Jankovem memorialu:

  1. mesto: Volleyball Brno (CZE);
  2. mesto: OK Hoče (SLO);
  3. mesto: OK Panvita Pomgrad (SLO);
  4. mesto: UVC Holding Graz (SLO);
  5. mesto: OK Radenci (SLO);
  6. mesto: OK Fužinar (SLO);
  7. mesto: OK Kitro Varaždin (CRO).

Čestitamo in hvala vsem za udeležbo.

2. dan: izidi

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem 2. dan: izidi tekem / 1. dan: izidi tekem Uradni izidi 2., finalnega dne turnirja (272 KB, .pdf) m. team A team B sc. 1st set 2nd set 3rd set 4th set 5th set 10) OK Hoče (SLO) Volleyball Brno (CZE) 0:3 16:25 16:25 12:25 9) UVC Holding Graz (AUT) OK Panvita Pomgrad (SLO) 1:3 20:25 25:22 19:25 15:25 8) Ljutomer All Stars VIP 0:2 17:25 22:25 7) UVC Holding Graz (AUT) OK Radenci (SLO) 3:0 bb 6) OK Panvita Pomgrad (SLO) Volleyball Brno (CZE) 1:3 13:25 25:19 16:25 23:25 5) UVC Holding Graz (AUT) OK Hoče (SLO) 0:3 23:25 23:25 22:25 naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem

2. dan: izidi tekem: veliki finale

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: veliki finale 10) OK Hoče (SLO) : Volleyball Brno (CZE): 0:3 Končni izid velikega finala na 2. Jankovem memorialu. #2JM, veliki finale: OK Hoče (SLO) in Volleyball Brno (CZE): 0:3   Zmagovalec finala: Volleyball Brno (CZE) #2JM, veliki finale: OK Hoče (SLO) in Volleyball Brno (CZE), izid po nizih Ura pričetka tekme: 20:00 #2JM, veliki finale: 1. niz 16:25 20 min. #2JM, veliki finale: 2. niz 16:25 17 min. #2jM, veliki finale: 3. niz 12:25 17 min. OK Hoče (SLO) 1 Cafuta Miha2 (TC) Crnjanski Miomir7 Pušnik Tilen8 Kolman Urban9 Radović Branislav12 Leva

2. dan: izidi tekem: mali finale

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: mali finale 9) UVC HOlding Graz (AUT) : OK Panvita Pomgrad (SLO): 1:3 Končni izid v malem finalu 2. Jankovega memoriala. #2JM, mali finale: UVC Holding Graz (AUT) in OK Panvita Pomgrad (SLO): 1:3   Zmagovalec tekme: OK Panvita Pomgrad (SLO) #2JM, mali finale: UVC Holding Graz (SLO) in OK Panvita Pomgrad (SLO), izid po nizih Ura pričetka tekme: 17:40 #2JM, mali finale: 1. niz 20:25 17 min. #2JM, mali finale: 2. niz 25:22 25 min. #2jM, mali finale : 3. niz 19:25 20 min. #2jM, mali finale: 4. niz 15:25 25 min. OK Panvita Pomgrad (SLO)

2. dan: izidi tekem: revialna tekma

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: revialna tekma 8) Ljutomer All Stars : VIP: 0:2 Izid revialne tekma med Ljutomer All Stars in VIP ekipo na 2. Jankovem memorialu. #2JM, revialna tekma: Ljutomer All Stars in VIP: 0:2   Zmagovalec tekme: VIP #2JM, revialna tekma: Ljutomer All Stars in VIP, izid po nizih Ura pričetka tekme: 16:10 #2JM, revialna tekma: 1. niz 13:25 #2JM, revialna tekma: 2. niz 25:19 Ljutomer All Stars Fujs DejanKavnik MatejŠkrobar JanOnišak BorisŠmauc IgorBabič BorutZidar SašoPirher LukaGrut BorisNovak RobertRudolf DominikDrvarič AndrejTreppo RobertKrajcar KarelPeter PrimecRajnar Urban obrambna igralca:Ivšek SebastianMilič Mitja trener: Savić Marko

2. dan: izidi tekem: predtekma za mali finale

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: predtekma za mali finale 5) UVC HOlding Graz (AUT) : OK Radenci (SLO): 3:0 (b. b.) Končni izid predtekme za mali finale na 2. Jankovem memorialu. #2JM, predtekma za mali finale: UVC Holding Graz (AUT) in OK Radenci (SLO): 3:0 b.b.   Zmagovalec tekme: UVC Holding Graz (AUT) #2JM, predtekma za mali finale: UVC Holding Graz (AUT) in OK Radenci (AUT), izid po nizih Ura pričetka tekme: 14:00 UVC Holding Graz (AUT) 12 Reiter David27 Kűhl Lukas9 Kratz Johannes13 Koreiman Lorenz2 (TC) Tiago Pereira18 Jardim José6

2. dan: izidi tekem: 2. polfinale

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: 2. polfinale 6) OK Panvita Pomgrad (SLO) : Volleyball Brno (CZE): 1:3 Končni izid 2. polfinale tekme na 2. Jankovem memorialu. #2JM, 2. polfinale: OK Panvita Pomgrad (SLO) in Volleyball Brno (CZE): 1:3   Zmagovalec tekme: Volleyball Brno (CZE) #2JM, 2. polfinale: OK Panvita Pomgrad (SLO) in Volleyball Brno (CZE), izid po nizih Ura pričetka tekme: 12:00 #2JM, 2. polfinale: 1. niz 13:25 17 min. #2JM, 2. polfinale: 2. niz 25:19 25 min. #2jM, 2. polfinale: 3. niz 16:25 20 min. #2jM, 2. polfinale: 4. niz 23:25 25 min. OK Panvita Pomgrad (SLO) 2 Vori

2. dan: izidi tekem: 1. polfinale

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 2. dan: izidi tekem: 1. polfinale 5) UVC HOlding Graz (AUT) : OK Hoče (SLO): 0:3 Končni izid prve polfinalne tekme na 2. Jankovem memorialu #2JM, 1. polfinale: UVC Holding Graz (SLO) in OK Hoče (SLO): 0:3   Zmagovalec tekme: OK Hoče (SLO) #2JM, 1. polfinale: UVC Holding Graz (AUT) in OK Hoče (SLO), izid po nizih Ura pričetka tekme: 10:00 #2JM, 1. polfinale: 1. niz 23:25 25 min. #2JM, 1. polfinale: 2. niz 23:25 22 min. #2jM, 1. polfinale: 3. niz 22:25 22 min. UVC Holding Graz (AUT) 12 Reiter David27 Kűhl Lukas9 Kratz Johannes13 Koreiman

1. dan: izidi tekem

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 1. dan: izidi tekem 1. dan: izidi tekem / 2. dan: izidi tekem Uradni izidi 1. dne turnirja (230 KB, .pdf) m. team A team B sc. 1st set 2nd set 3rd set 4th set 5th set 4) OK Kitro Varaždin (CRO) OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO) 1:3 16:25 18:25 27:25 19:25 3) OK Panvita Pomgrad (SLO) OK Radenci (SLO) 3:0 25:18 25:20 20:10 2) OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO) OK Hoče (SLO) 0:3 15:25 20:25 17:25 1) OK Kitro Varaždin (CRO) OK Radenci (SLO) 1:3 28:26 17:25 26:28 15:25 naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 1. dan: izidi tekem

1. dan: izidi tekem: tekma za 6. mesto

naslovnica > 2. jankov memorial > izidi & razvrstitev > 1. dan: izidi tekem: tekma za 6. mesto 4) OK Kitro Varaždin (CRO) : OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO): 1:3 Kočni izid tekme za 6. mesto na 2. Jankovem memorialu. #2JM, tekma za 6. mesto: OK Kitro Varaždin (CRO) in OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO): 1:3   Zmagovalec tekme: OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO) #2JM, tekma za 6. mesto: OK Kitro Varaždin (CRO) in OK Fužinar SIJ Metal Ravne (SLO), izid po nizih Ura pričetka tekme: 21:00 #2JM, za 6. mesto: 1. niz 16:25 15 min. #2JM, za 6. mesto:

Loading new posts...
No more posts