cona.center logo slo s

Cona.center, razvojno vozlišče odbojke na mivki, je referenčni organizator državnih in mednarodnih tekmovanj v odbojki na mivki za članske in mladinske kategorije.

+386 41 730 882 marko.savic@cona.center
Spremljajte nas
cona-center-stik-marko-savic

Tekmovanje bodo pri fantih odprle dvojice, ki zastopajo Slovenijo, hkrati prve mednarodne primerjave pri dekletih / The Beach Volley U18 tournament will be opened with matches by the teams representing Slovenia, and at the same time on the girls’ side first international comparisons

Tekmovanje bodo pri fantih odprle dvojice, ki zastopajo Slovenijo, hkrati prve mednarodne primerjave pri dekletih / The Beach Volley U18 tournament will be opened with matches by the teams representing Slovenia, and at the same time on the girls’ side first international comparisons

V Murski Soboti, v Murski Republiki je bil v četrtek, 23. 8., ob 20. uri javni žreb skupin za srednje-evropski pokal v odbojki na mivki za mlade do osemnajst let. Fantje in dekleta iz šestih držav so izžrebali svoja mesta v dveh skupinah po pet ekip. Na prvih tekmah, ki se pričnejo v petek, 24. 8., ob 9. uri na letnem kopališču v Murski Soboti bodo tako nastopili:
Dekleta, igrišče št. 1, ob 9. uri:
Rosić-Kosi (SLO) : Rabitsch-Wasserfaller (AUT)
Dekleta, igrišče št. 3, ob 9. uri:
Petked-Szabo (HUN): Gecikova-Ciganikova (SKV)

Fantje bodo igrali dvoboje na igriščih št. štiri in pet in bodo prav tako pričeli s tekmami ob 9. uri:
Fantje, igrišče št. 4, ob 9. uri:
Vori–Krajcar (SLO) : Udrih–Možič (SLO)
Fantje, igrišče št. 5, ob 9. uri:
Bedrač–Kovačič (SLO): Primik–Ramšak (SLO)

V skupini A pri fantih bodo igrali: Travnik – Založnik (SLO); Vori – Krajcar (SLO); Antoni – Krassnig (AUT); Rozman – Šen (SLO); Herman – Berčik (CZE) in Udrih – Možič (SLO). V skupini B pri fantih igrajo: Stochammer – Pöllhuber (AUT); Bedrač – Kovačič (SLO); Savidis – Sotiris (CYP); Primik – Ramšak (SLO).
Pri dekletih se bodo v skupini A pomerile: Vasvari – Vasvari (HUN); Rosić – Kosi (SLO); Špoljarič – Žužek (SLO); Rethelyi – Divenyi (HUN) in Rabitsch – Wasserfaller (AUT). V skupini B tega tekmovanja bomo videli medsebojne dvoboje med: Kuhar – Kuhar (SLO); Petked – Szabo (HUN); Zbičajnik – Marolt (SLO); Brunclikova–Součkova (CZE) in Gecikova – Ciganikova (SKV)

Priloge / Attachements:
MEVZAU18-draw-men-FINAL
MEVZAU18-draw-women-FINAL
MEVZAU18-tables-qurtfnls-FINAL

Komentar