cona.center logo slo s

Cona.center, razvojno vozlišče odbojke na mivki, je referenčni organizator državnih in mednarodnih tekmovanj v odbojki na mivki za članske in mladinske kategorije.

+386 41 730 882 marko.savic@cona.center
Spremljajte nas

DP
mladi U16

3.-5.6.

DP
mladi U16

3.-5.6.

DP
za mlade do
šestnajst let

DP
za mlade do
šestnajst let

Zadnja novica
Ključne informacije:

Lokacija: Letno kopališče Murska Sobota, Kopališka ulica 43, Murska Sobota

Datum: petek, 3.6., - nedelja, 5.6. 2022

Tekmovanje smo pričeli pri dekletih v petek, 3.6., ob 15. uri, fantje so pričeli s tekmvanje v soboto, 4.6., ob 11:40 uri.

Prenosi prvenstva

V živo

razvrstitev: dekleta

Končna

razvrstitev: fantje

Končna

1. mesto: 100 točk

2. mesto: 80 točk

3. mesto: 60 točk

4. mesto: 50 točk

5. mesto: 40 točk

6. mesto: 40 točk

Tim & Mark

7. mesto: 30 točk

9. mesto: 25 točk

11. mesto: 25 točk

in izidi: dekleta

Spored

Sobota, 4.6.: drugi dan za dekleta

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Marsič & Torej : Lea & Neja (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz D s 4 iz E) Branka Čemas Stjepanovič -
Flipflopke Kaja & Neli : Valentina & Anastasja (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz C s 4 iz F) Ervin Strmčnik -
Elma & Rebeka : Sneguljčica in palček (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz B s 4 iz G) Ljubo Globačnik -
Katjuša & Zara (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz A s 4 iz H)
- -
Neja & Vita : GV Team (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz E s 4 iz D) David Luskovec -
Lučka & Živa (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz H s 4 iz A)
- -
Zoja & Manca : Ema & Sara Branka Čemas Stjepanovič -
Lara & Gaja : Flipflopke 13 David Luskovec -
Ajda & Vita : Tjaša & Neža (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz F s 4 iz C) Ljubo Globačnik -
Sara & Alja : Amigos (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz G s 4 iz B) Ervin Strmčnik -
Flipflopke 1 : Pia & Žana Ljubo Globačnik -
Zala & Brina : Flipflopke 2 Ervin Strmčnik -
Žana & Neža : The Twins Branka Čemas Stjepanovič -
The Duo : Gaserke David Luskovec -
Marsič & Torej : Flipflopke Kaja & Neli (2. krog 17. - 30. mesto 3) Ljubo Globačnik -
Sneguljčica in palček : Katjuša & Zara (2. krog 17. - 30. mesto 4) Ervin Strmčnik -
Tjaša & Neža : GV Team (2. krog 17. - 30. mesto 2) Branka Čemas Stjepanovič -
Lučka & Živa : Sara & Alja (2. krog 17. - 30. mesto 1) David Luskovec -
Ajda & Julija : Twix Ljubo Globačnik -
Kaja & Špela : L & T Ervin Strmčnik -
Maršič & Torej : Sneguljčica in palček (3. k. raz. za 17. - 30 m. 1) Ljubo Globačnik -
GV Team : Sara & Alja (3. k. raz. za 17. - 30 m. 2) Ervin Strmčnik -
Zoja & Manca : Lara & Gaja Ljubo Globačnik -
Flipflopke 1 : Flipflopke 2 Ervin Strmčnik -
Žana & Neža : The Duo Ervin Strmčnik -
Maršič & Torej : Sara & Alja Ljubo Globačnik -
Ajda & Julija : Kaja & Špela Ljubo Globačnik -
Ema & Sara : L & T Ervin Strmčnik -
Pia & Žana : Gaserke Ervin Strmčnik -
Flipflopke 13 : Twix Ljubo Globačnik -
Zala & Brina : The Twins Ljubo Globačnik -
L & T : Pia & Žana Ervin Strmčnik -
Twix : The Twins Ljubo Globačnik -

Petek, 3.6.: predtekmovanje po skupinah dekleta

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Prvo postavljena ekipa Skupine H s četrto postavljeno ekipo Skupine H BB - -
Prvo postavljena ekipa Skupine A s četrto postavljeno ekipo Skupine A BB
- -
Elma & Rebeka : Twix Ljubo Globačnik -
Flipflopke 1 : Tjaša & Neža David Luskovec -
Maršič & Torej : The Twins Branka Čemas Stjepanovič -
Flipflopke 2 : Neja & Vita Ervin Strmčnik -
Sara & Alja : Flipflopke 13 David Luskovec -
Katjuša & Zara : L & T Branka Čemas Stjepanovič -
Lara & Gaja : Amigos Ervin Strmčnik -
The Duo : Valentina & Anastasja Ljubo Globačnik -
Ajda & Vita : Pia & Žana Ervin Strmčnik -
Gaserke : Flipflopke Kaja & Neli Ljubo Globačnik -
GV Team : Zala & Brina David Luskovec -
Lea & Neja : Žana & Neža Branka Čemas Stjepanovič -
Neja & Vita : Lea & Neja David Luskovec -
Valentina & Anastazija : Ajda & Vita Ljubo Globačnik -
Ajda & Julija : Sneguljčica in palček Branka Čemas Stjepanovič -
Lučka & Živa : Kaja & Špela Ervin Strmčnik -
Zoja & Manca : L & T Ljubo Globačnik -
Lara & Gaja : Twix Branka Čemas Stjepanovič -
Tjaša & Neža : Flipflopke Kaja & Neli Ljubo Globačnik -
Sneguljčica in Palček : Sara & Alja Branka Čemas Stjepanovič -
Ema & Sara : Kaja & Špela David Luskovec -
Flipflopke 1 : Gaserke David Luskovec -
The Twins : Zala & Brina Branka Čemas Stjepanovič -
Flipflopke 2 : Žana & Neža Ervin Strmčnik -
Elma & Rebeka : Amigos Ervin Strmčnik -
The Duo : Pia & Žana Branka Čemas Stjepanovič -
Flipflopke 13 : Ajda & Julija Ljubo Globačnik -
Marsič & Torej : GV Team Ervin Strmčnik -

Skupina 5. - 8. mesto dekleta: spored

Skupina za 5. - 8. mesto: dekleta

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Flipflopke 2622060341.765
2Ajda & Julija311057580.983
2Lara & Gaja311045620.726
4The Duo000060680.882

Skupina 9. - 16. mesto: dekleta

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Pia & Žana622060173.529
1The Twins622060302.000
3L & T31100300.000
3Twix311038301.267
5Ema & Sara0000000.000
5Flipflopke 1300000300.000
5Gaserke000017300.567
5Zala & Brina 000022300.733

Skupina 17. - 30. mesto dekleta: spored

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Marsič & Torej : Lea & Neja (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz D s 4 iz E) Branka Čemas Stjepanovič -
Flipflopke Kaja & Neli : Valentina & Anastasja (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz C s 4 iz F) Ervin Strmčnik -
Elma & Rebeka : Sneguljčica in palček (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz B s 4 iz G) Ljubo Globačnik -
Katjuša & Zara (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz A s 4 iz H)
- -
Neja & Vita : GV Team (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz E s 4 iz D) David Luskovec -
Lučka & Živa (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz H s 4 iz A)
- -
Ajda & Vita : Tjaša & Neža (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz F s 4 iz C) Ljubo Globačnik -
Sara & Alja : Amigos (1. krog 17. - 30. mesto; 3 iz G s 4 iz B) Ervin Strmčnik -
Marsič & Torej : Flipflopke Kaja & Neli (2. krog 17. - 30. mesto 3) Ljubo Globačnik -
Sneguljčica in palček : Katjuša & Zara (2. krog 17. - 30. mesto 4) Ervin Strmčnik -
Tjaša & Neža : GV Team (2. krog 17. - 30. mesto 2) Branka Čemas Stjepanovič -
Lučka & Živa : Sara & Alja (2. krog 17. - 30. mesto 1) David Luskovec -
Maršič & Torej : Sneguljčica in palček (3. k. raz. za 17. - 30 m. 1) Ljubo Globačnik -
GV Team : Sara & Alja (3. k. raz. za 17. - 30 m. 2) Ervin Strmčnik -
Maršič & Torej : Sara & Alja Ljubo Globačnik -

Skupina 17. - 30. mesto: dekleta

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Sara & Alja155501971701.159
2Maršič & Torej124401971671.180
3Flipflopke Kaja & Neli62201211211.000
3GV Team62201321450.910
3Sneguljčica in palček62201241600.775
6Ajda & Vita311071880.807
6Elma & Rebeka31101111001.110
6Neja & Vita311057720.792
6Tjaša & Neža3110861180.729
10Amigos0000801050.762
10Katjuša & Zara000029600.483
10Lea & Neja000042980.429
10Lučka & Živa000038700.543
10Valentina & Anastasja000056910.615

Skupina A dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Zoja & Manca15550163941.734
2L & T311082741.108
3Katjuša & Zara00006300.200
1. postavljena ekipa Skupine A
2. postavljena ekipa Skupine A
3. postavljena ekipa Skupine A

Skupina B dekleta: spored

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Elma & Rebeka : Twix Ljubo Globačnik -
Lara & Gaja : Amigos Ervin Strmčnik -
Lara & Gaja : Twix Branka Čemas Stjepanovič -
Elma & Rebeka : Amigos Ervin Strmčnik -

Skupina B dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Lara & Gaja9330100581.724
2Elma & Rebeka311074651.138
2Twix311063960.656
4Amigos000044680.647
1. postavljena ekipa Skupine B
2. postavljena ekipa Skupine B
3. postavljena ekipa Skupine B
4. postavljena ekipa Skupine B

Skupina C dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Flipflopke 1124401991631.221
2Flipflopke Kaja & Neli311064601.067
2Gaserke311082940.872
4Tjaša & Neža000025600.417
1. postavljena ekipa Skupine C
2. postavljena ekipa Skupine C
3. postavljena ekipa Skupine C
4. postavljena ekipa Skupine C

Skupina D dekleta: spored

Skupina D dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Zala & Brina 622085880.966
2Maršič & Torej311068671.015
2The Twins311091891.022
4GV Team000048700.686
1. postavljena ekipa Skupine D
2. postavljena ekipa Skupine D
3. postavljena ekipa Skupine D

Zala & Brina

4. postavljena ekipa Skupine D

Skupina E dekleta: spored

Skupina E dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Žana & Neža155501771181.500
2Flipflopke 26220115951.211
3Neja & Vita311041420.976
4Lea & Neja000016600.267
1. postavljena ekipa Skupine E
2. postavljena ekipa Skupine E
3. postavljena ekipa Skupine E
4. postavljena ekipa Skupine E

Skupina F dekleta: spored

Skupina F dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1The Duo9330121841.440
2Ajda & Vita311047560.839
2Pia & Žana311079870.908
4Valentina & Anastasja000035610.574
1. postavljena ekipa Skupine F
2. postavljena ekipa Skupine F
3. postavljena ekipa Skupine F
4. postavljena ekipa Skupine F

Skupina G dekleta: spored

Skupina G dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Ajda & Julija9330109731.493
2Flipflopke 13311050800.625
2Sara & Alja311060630.952
4Sneguljčica in palček000042700.600
1. postavljena ekipa Skupine G
2. postavljena ekipa Skupine G
3. postavljena ekipa Skupine G
4. postavljena ekipa Skupine G

Skupina H dekleta: ekipe

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Kaja & Špela155501751641.067
2Ema & Sara000051610.836
2Lučka & Živa00008300.267
1. postavljena ekipa Skupine H
2. postavljena ekipa Skupine H
3. postavljena ekipa Skupine H

izidi ter razvrstitev: fantje

Spored

Sobota, 4.6.: fantje

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Cestnik Volley JiL : Nel & Jan Branka Čemas Stjepanovič -
MOK Kočevje : Peter & Žiga David Luskovec -
Filip & Tilen : Drejc & Nal Branka Čemas Stjepanovič -
Zelena gladiatorja : JeŠo David Luskovec -
Tim & Mark : Vid & Tilen David Luskovec -
Green Team : Koperčani Branka Čemas Stjepanovič -
Predana : 50g Branka Čemas Stjepanovič -
Jan & Jaka : Kac & Godec David Luskovec -
Cestnik Volley JiL : Koperčani Branka Čemas Stjepanovič -
Peter & Žiga : Tim & Mark David Luskovec -
Filip & Tilen : Predana Branka Čemas Stjepanovič -
Zelena Gladiatorja : Kac & Godec David Luskovec -
Nel & Jan : Green Team Branka Čemas Stjepanovič -
MOK Kočevje : Vid & Tilen David Luskovec -
Drejc & Nal : 50g Branka Čemas Stjepanovič -
JeŠo : Jan & Jaka David Luskovec -
MOK Kočevje : Drejc & Nal David Luskovec -
Green Team : Jan & Jaka Branka Čemas Stjepanovič -
Cestnik Volley JiL : Kac & Godec Ljubo Globačnik -
Peter & Žiga : Predana Ervin Strmčnik -
Zelena gladiatorja : Koperčani David Luskovec -
Filip & Tilen : Tim & Mark Branka Čemas Stjepanovič -

Skupina četrfinale, polfinale in finale: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Zelena Gladiatorja155501591251.272
2Cestnik Volley JiL12440156981.592
2Peter & Žiga124401431131.265
4Filip & Tilen93301511061.425
4Kac & Godec93301361221.115
6Predana62201191011.178
6Tim & Mark62201221081.130
8Koperčani3110591380.428

Skupina 5. - 8. mesto fantje: spored

Skupina za 5. - 8. mesto: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Kac & Godec93301361221.115
2Predana62201191011.178
2Tim & Mark62201221081.130
4Koperčani3110591380.428

Skupina 9. - 16 mesto: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1MOK Kočevje12440133413.244
2Jan & Jaka622046740.622
350g311041301.367
3Green Team311066990.667
5Drejc & Nal00000900.000
5JeŠo000027320.844
5Miha & Tim0000000.000
5Nel & Jan000044640.688

Skupina A fantje: spored

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Cestnik Volley JiL : Nel & Jan Branka Čemas Stjepanovič -
Green Team : Koperčani Branka Čemas Stjepanovič -
Cestnik Volley JiL : Koperčani Branka Čemas Stjepanovič -
Nel & Jan : Green Team Branka Čemas Stjepanovič -

Skupina A: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Cestnik Volley JiL12440156981.592
2Green Team311066990.667
2Koperčani3110591380.428
4Nel & Jan000044640.688
1. postavljena ekipa Skupine A

Jaka & Liam

2. postavljena ekipa Skupine A
3. postavljena ekipa Skupine A
4. postavljena ekipa Skupine A

Skupina B: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1MOK Kočevje12440133413.244
1Peter & Žiga124401431131.265
3Tim & Mark62201221081.130
4Vid & Tilen000029600.483
1. postavljena ekipa Skupine B
2. postavljena ekipa Skupine B

Tim & Mark

3. postavljena ekipa Skupine B
4. postavljena ekipa Skupine B

Skupina C fantje: spored

DatumTekmaČas/RezultatPrizorišče 1st Referee 2nd Referee
Filip & Tilen : Drejc & Nal Branka Čemas Stjepanovič -
Predana : 50g Branka Čemas Stjepanovič -
Filip & Tilen : Predana Branka Čemas Stjepanovič -
Drejc & Nal : 50g Branka Čemas Stjepanovič -

Skupina C: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Filip & Tilen93301511061.425
2Predana62201191011.178
350g311041301.367
4Drejc & Nal00000900.000
1. postavljena ekipa Skupine C
2. postavljena ekipa Skupine C
3. postavljena ekipa Skupine C
4. postavljena ekipa Skupine C

Skupina D: fantje

PozEkipaPtsPWLPWPLRatio
1Zelena Gladiatorja155501591251.272
2Kac & Godec93301361221.115
3Jan & Jaka622046740.622
4JeŠo000027320.844
1. postavljena ekipa Skupine D
2. postavljena ekipa Skupine D
3. postavljena ekipa Skupine D

widget_image

PoložajIgralecEkipaPoložaj
1svnManuel Grünwald-Obramba
2svnNejc ZemljakSberbank TeamObramba
3svnJan PokeršnikSberbank TeamBlok
4svnMiha Žalig-Obramba
5svnGrega Horvat-Blok
6svnUrban Fužir-Obramba
7svnMatija Bažec-Obramba
8svnStaš Torej-Blok
9svnDino Vinkovič-Blok
10czeLukáš Kittel-Blok
11czeTomáš Pavelek-Obramba
12svnJaka Prevorčnik-Blok
13svnJošt Lenič-Obramba
14svnPrimož Zemljič-Blok
15svnTimotej Sitar-Obramba
16rsaLeo WilliamsWilliams/GrünwaldBlok
17svnTina Pavlič-
18svnErika Kleva-
19svnLea VidmarCalcit Volley
20svnNeja ŽeleznikCalcit Volley
21svnTani Jurič-
22svnSara Korpnik-
23svnEmi JuričEmi & Ema
24svnEma Pangerc-
25svnŽana Blatnik-
26svnNeža Kodrun-
27svnElma Halilovic-
28svnRebeka Torej-
29svnSara Radunović-
30svnNina Debelak-
31svnTara Torej-
32svnErin Maršič-
33svnŠpela Pečovnik-
34svnKaja Kolenc-
35svnVita Zagoričnik-
36svnAjda Križnik-
37svnZoja Donko-
38svnManca Marovt-
39svnHana Bakan-
40svnHana Strle-
41svnEmilie Patru-
42svnLilla Patru-
43svnNika VivodGV Team
44svnLara Gros-
45svnZoja Potočnik-
46svnLili Oman-
47svnValentina Dilica Valentinčič-
48svnAnastasja Zeka-
49svnNeža Voga-Rovšnik-
50svnTjaša Glušič-
51svnLara Prater-
52svnGaja Krejan-
53svnKaja Prelesnik Znoj-
54svnNeli Cimperman-
55svnLuna Golob-
56svnYuliana Danyliuk-
57svnLučka Pahor-
58svnZiva Bastjancic-
59svnSara Gorenc Valenta-
60svnAlja Veselko-
61svnNika Knep-
62svnTjasa Celarc-
63svnLana Ibrišimovič-
64svnTjaša Pšaker-
65svnPia Pintar-
66svnŽana Hrovat-
67svnEla Bakan-
68svnManca Topolovec-
69svnKatjuša Plot-
70svnZara Nahtigal Lavrič-
71svnBrina Bernot-
72svnZala Obran-
73svnNeja Vrčkovnik-
74svnVita Ferk-
75svnAjda Sternad Pražnikar-
76svnJulija Četina-
77svnJaka Cestnik-
78svnLiam Klinger-
79svnTilen Švajger-
80svnFilip Špes Podbregar-
81svnJan Ručigaj-
82svnJaka Zmagaj-
83svnTeo Radin-
84svnMaj Pilja-
85svnNal Česen-
86svnDrejc Strniša-
87svnJon Jensterle-
88svnErazem Šoštar-
89svnErik Kastelic-
90svnVito Nemarnik-
91svnTim Matko-
92svnMark Kurent-
93svnNejc Hribernik-
94svnNejc Zalokar-
95svnJan Rifelj-
96svnNejc Levstik-
97svnPeter Bregar-
98svnŽiga Kastelic-
99svnFilip Kac-
100svnTino Godec-
101svnGal Zalokar-
102svnArne Confidenti-
103svnLeon Predan-
104svnValentin Predan-
105svnTilen Urbančič-
106svnVid Obrstar-
107svnNel Delošto-
108svnJan Šuligoj-
109svnNuša Škrilec-
110svnLana Pitz Durič-
111svnIra Kadunc-
112svnAsja ŠenIra & Asja Beach Volley Team
113svnTija Šketa RozmanAnja & Tija
114svnAnja PuckmeisterAnja & Tija
115svnMaja Marolt-
116svnNeža BednjaničNeža & Maja
117svnMaša FistonićOK Logatec
118svnPia Rozalija ŽalecOK Logatec
119svnNika LampretNika & Lori
120svnLori KoradaNika & Lori
121svnSara PodobnikAS
122svnAva Jerše HrustekAS
123svnAnamarie ŠternM & A Calcit Volley
124svnMaja IfkoM & A Calcit Volley
125svnZarja BreznikCalcit Volley
126svnMaša MargonCalcit Volley
127svnŽiva DonkoCestnik Volley
128svnTaja FerležCestnik Volley
129svnZoja Boben RusićKume
130svnMilica ĐorđevićKume
131svnZoja KalarPOKA
132svnRima PosedelPOKA
133svnLana StubeljPortorož 1 Lana & Alja
134svnAnna ČuturičPortorož 1 Lana & Alja
135svnŽan ZajcPrevorčnik/Zajc
136svnRok BračkoBeograd
137svnGrega OkrogličBeograd
138svnOskar Ahac NavodnikOK Mežica
139svnVid RancOK Mežica
140svnBenjamin MugerliBen Yan
141svnYan PigarevBen Yan
142svnMartin VeberOK Lubnik/Calcit Volley
143svnBor BratožOK Lubnik/Calcit Volley
144svnMaks ŠlugaPavlin/Šluga
145svnTjaž PavlinPavlin/Šluga
146svnMohor TravnikDolenjski svizci
147svnJure KocjančičDolenjski svizci
148svnKimi CestnikGocozaver-Cestnik Volley
149svnEldar MerdanovićGocozaver-Cestnik Volley
150svnSergej Mavrič ŽikićBVC Salonit Anhovo - Kanal/Ljubljana Volley
151svnJan PičulinBVC Salonit Anhovo - Kanal/Ljubljana Volley
152svnLucas HrvatinBeach Volley klub Koper
153svnMarko VojvodaBeach Volley klub Koper
4. postavljena ekipa Skupine D